Kontakt
Intressegruppen för Växjö Simhall
© 2021 Intressegruppen för Växjö Simhall
SIMHALLSGRUPPEN Hans Andrén: projektledare, hans@hansandren.com Mats Kollind: civilingenjör, mats@kollindconsulting.se Anders Bergön: arkitekturfotograf, anders@bergon.se Jan-Olof Olson: arkitekt, olson@telia.com Ewa Bjerler: arkitekt, ewa@bjerler-thedin.se Lotta Sjölin, f.d. landslagssimmerska, charlotta.sjolin@kronoberg.se Lennart Burde: fastighetsförvaltare, burde@ltb.se Henrik Svärd: VVS konsult, henrik.svard@vvskonsultab.se Ove Ekelund: fastighetsekonom, fastighetsutredning@fuivxo.se Olof Thedin: arkitekt, olof@bjerler-thedin.se
Samtliga fotografier från arkitekturfotograf Anders Bergön www.retusch.se medlem i Svenska Fotografers Förbund